LZS Bobrowo - strona nieoficjalna

  • Aktualności:
  • 2017-10-05 9 KOLEJKA A KLASA TORUŃ
  • 2017-10-05 8 kolejka A klasa
  • 2017-09-24 6 kolejka A klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Łasin - Cyklon Kończewice 0:8
  • Olimpia II Grudziądz - Unia Wąbrzeźno 2:4
  • LZS Świedziebnia - Stal Grudziądz 2:2
  • Węgrowianka Węgrowo - Gwiazda Starogród 1:2
  • Pomowiec Kijewo Królewskie - LZS Bobrowo 2:2
  • Kasztelan Papowo Biskupie - Błękitni Podwiesk 0:5
  • Victoria Czernikowo - Unisławia Unisław 1:4
  • Pogrom Zbójno - Zamek Zamek Bierzgłowski 6:0
  •        

Zegar

Logowanie

Najbliższe spotkanie

LZS BobrowoKasztelan Papowo Biskupie
LZS Bobrowo   Kasztelan Papowo Biskupie
2017-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Cyklon Kończewice - Zamek Zamek Bierzgłowski
Unisławia Unisław - Pogrom Zbójno
Błękitni Podwiesk - Victoria Czernikowo
LZS Bobrowo - Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród - Pomowiec Kijewo Królewskie
Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo
Unia Wąbrzeźno - LZS Świedziebnia
Piast Łasin - Olimpia II Grudziądz

Ostatnie spotkanie

Pomowiec Kijewo KrólewskieLZS Bobrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie 2:2 LZS Bobrowo
2017-10-22, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Piast Łasin 0:8 Cyklon Kończewice
Olimpia II Grudziądz 2:4 Unia Wąbrzeźno
LZS Świedziebnia 2:2 Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo 1:2 Gwiazda Starogród
Pomowiec Kijewo Królewskie 2:2 LZS Bobrowo
Kasztelan Papowo Biskupie 0:5 Błękitni Podwiesk
Victoria Czernikowo 1:4 Unisławia Unisław
Pogrom Zbójno 6:0 Zamek Zamek Bierzgłowski

Statystyki drużyny

Aktualności

III Runda Pucharu Polski - okręg Toruń

  • autor: lzs, 2017-09-19 12:57

III runda - 20 września

 

Elana Toruń, Flisak Złotoria - wolny los

 

Legia Chełmża - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5-1

Łukasz Dormowicz 15, Bartosz Pawkin 20, Mateusz Komur 43, Łukasz Smolarz 75, Maciej Słupecki 85 - Amadeusz Olszewski 35

 

LZS Bobrowo - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1

Ł.Oprawa, P.Klimowski

 

Mustang Ostaszewo - Sokół Radomin 5-1

Maciej Dudek 8, Masato Hayashi 10, Krzysztof Grunenberg 15, Patryk Piotrowski 39, Tomasz Weber 90 - Piotr Marcinkowski 65

 

Cyklon Kończewice - Iskra Ciechocin 3-0 wo

Victoria Czernikowo - Sparta Brodnica 0-9

Unia Wąbrzeźno - Chełminianka Chełmno 1-0

Marcin Gołąb 58

 

IV runda - 11 października


I Turniej Orlików i Żaków LZS Bobrowo

  • autor: lzs, 2017-09-19 12:47

  

W sobotę na boisku  typu Orlik odbył się pierwszy turniej w kategorii wiekowej Orlik. Drużyna reprezentująca LZS Bobrowo Orlik prowadzona przez Artura Jarzembowskiego rozegrała swoje pierwsze trzy mecze w tych rozgrywkach. Pierwsze spotkanie z LZS Świedziebnia wygrana 3:1, drugie wygrana z Flisak Złotoria 4:1, trzecie przegrana z niepokonanym UKS Gol II Brodnica 1:4.  Następny wyjazd do Radomina tam zagramy z Sokół Radomin, Elana III Toruń, Cyklon II Kończewice.

 

Drużyna Żaków pod opieką Radosława Małkiewicza również zajęła drugie miejsce na Turnieju organizowanym w Bobrowie. Wyniki wkrótce...


4 kolejka A klasy

  • autor: lzs, 2017-09-11 09:17

Kolejka 4

Cyklon Kończewice 6-0 Pomowiec Kijewo Królewskie

Kasztelan Papowo Biskupie 1-3 Węgrowianka Węgrowo

Victoria Czernikowo 0-4 LZS Świedziebnia

Pogrom Zbójno 2-3 Olimpia II Grudziądz

Zamek Zamek Bierzgłowski 3-3 Piast Łasin 

Unislavia Unisław 0-2 Unia Wąbrzeźno

Błękitni Podwiesk 1-4 Stal Grudziądz

LZS Bobrowo 3-0 Gwiazda Starogród

Jarzembowski, Elhert, Domin


2 Runda Pucharu Polski

  • autor: lzs, 2017-09-06 21:50

 

II runda - 6 września

 

Chełminianka Chełmno, Elana Toruń, Legia Chełmża, Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Sokół Radomin, Sparta Brodnica - wolny los

 

Pomowiec Kijewo Królewskie 2-3 Victoria Czernikowo

 

Wisła Grudziądz 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński

 

Mustang Ostaszewo 3-1 Pomorzanin Toruń

 

Cyklon Kończewice 6-0 Wojownik Wabcz

 

Unia Wąbrzeźno 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie 

 

LZS Bobrowo 2-0 Victoria Lisewo 

Jarzembowski A.,Sz. Domin

 

Pogrom Zbójno 0-4 Flisak Złotoria 

 

Iskra Ciechocin 3-1 Drwęca Golub-Dobrzyń

 

III runda - 20 września


3 kolejka A klasy -Toruń

  • autor: lzs, 2017-09-01 09:24

STAL GRUDZIĄDZ 0:1 UNISLAVIA UNISŁAW 

9' Dawid Berej

 

LZS ŚWIEDZIEBNIA 8:0  KASZTELAN PAPOWO BISKUPIE

Daniel Brzóska 11' Daniel Brzóska 25' Daniel Brzóska 27' Daniel Brzóska 40' Damian Lewandowski 42' Bartłomiej Gontarski 56' Mirosław Jarosz 66' Mirosław Jarosz 75'

 

WĘGROWIANKA WĘGROWO 2:3  LKS POMOWIEC KIJEWO KRÓLEWSKI 

Bartosz Rykowski 40' Łukasz Hennig 76' -----3' Bartosz Rybszleger 51' Wojciech Domagalski 90' Wojciech Domagalski 

 

GWIAZDA STAROGRÓD 3:3  GKS BŁĘKITNI PODWIESK 

Mateusz Piórkowski 30' Mateusz Piórkowski 69' Wojciech Wiśniewski 47' ------29' Krzysztof Kowalikowski 68' Emil Szczęch 87' Emil Szczęch

 

PIAST ŁASIN 0:0 GKS POGROM ZBÓJNO

 

UNIA WĄBRZEŹNO 8:0  ZAMEK BIERZGŁOWSKI

Dominik Hancyk 12' Tomasz Liszaj 29' Marcin Gołąb 33' Marcin Gołąb 50' Tomasz Liszaj 51' Wojciech Leis 77' Wojciech Leis 81' Rafał Wąs 89'

 

CYKLON KOŃCZEWICE 3:0  LZS BOBROWO

P. Ostrowski, Kurek, Kowalski


Pary II rundy Okręgowego Pucharu Polski

  • autor: lzs, 2017-09-01 09:19

2 runda PP odbędzie się 6 września

 

LKS Pomowiec Kijewo Królewski - Victoria Czernikowo

 

LZS Bobrowo - Victoria Lisewo

 

Unia Wąbrzeźno - Promień Kowalewo Pomorskie

 

Cyklon Kończewice - Wojownik Wabcz 

 

Mustang Ostaszewo - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń 

 

KP WISŁA GRUDZIĄDZ - Radzynianka Radzyń Chełmiński 

 

Iskra Ciechocin - Drwęca Golub-Dobrzyń

 

GKS POGROM ZBÓJNO - Flisak Złotoria


Archiwum aktualności


Mecz 2017-10-22, 15:00


herb Pomowiec Kijewo Królewskie 2:2 herb LZS Bobrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie   LZS Bobrowo

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

trening senior 17.30

25

10-2017

środa

trening orliki 16.00 trening młodziki 17.30

26

10-2017

czwartek

trening senior 17.30

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

LZS Bobrowo - Kasztelan Papowo Biskupie - 15:00

29

10-2017

niedziela

LEGIA CHEŁMŻA - LZS BOBROWO Młodzik - 10:30

30

10-2017

pon.

trening orliki 16.00 trening młodziki 17.30

Reklama

Buttony

Adres



Ludowy Zespół Sportowy Bobrowo

87- 327 Bobrowo

NIP: 874-15-03-187

 

 

 

 

Najnowsza galeria

juniorzy LZS kontra LZS Świedziebnia 7 maj 2017
Ładowanie...

Losowa galeria

Rolko Konojady - LZS Bobrowo 18.09.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 207, wczoraj: 285
ogółem: 1 073 008

statystyki szczegółowe

Adres



Ludowy Zespół Sportowy Bobrowo

87- 327 Bobrowo

NIP: 874-15-03-187