Najbliższa kolejka 1 |
A-klasa » Toruń |
Mecze sparingowe |
ORLIKI Z BOBROWA RUNDĘ REWANŻOWĄ GRAJĄ W GRUPIE 2 POŁĄCZONEJ Z ZESPOŁAMI KTÓRE SKLASYFIKOWANO NA MIEJSCACH OD 13 DO 24 W STREFIE TORUŃSKIEJ. W ROZWINIĘCIU TERMINARZ I WYNIKI
Terminarz rozgrywek ligi: Toruń: E1 Orlik (RW) "Grupa finałowa 13-24"
RUNDA II
Kolejka: 12 w dniach 2016-04-02/2016-04-03
1 | TKP Elana S.A Toruń | - | LZS. Bobrowo | 2016-04-02 | 14:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | 21:2 |
2 | Pomorzanin Toruń. | - | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 2016-04-03 | 11:00 | Toruń, Ugory 105/109 | 8:4 |
3 | D A P. I TORUŃ | - | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | 2016-04-02 | 10:00 | Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń (Toruń, Osikowa 11) | 6:4 |
4 | M A F II TORUŃ | - | MKS. Włókniarz Toruń | 2016-04-02 | 10:00 | Młodzieżowa Akademia Footballu Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | 4:5 |
5 | GWIAZDA II.TORUŃ | - | Pomorzanin III Toruń. | 2016-04-02 | 11:00 | Lubicz Górny, Piaskowa 23 | 13:1 |
6 | TKP Elana II SA.Toruń | - | JSS. III TORUŃ | 2016-04-02 | 16:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | 9:4 |
Kolejka: 13 w dniach 2016-04-09/2016-04-10
7 | TKP Elana II SA.Toruń | - | TKP Elana S.A Toruń | 2016-04-09 | 10:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
8 | JSS. III TORUŃ | - | GWIAZDA II.TORUŃ | 2016-04-09 | 11:00 | Orlik SP 9 (Toruń, Rzepakowa 7) | : |
9 | Pomorzanin III Toruń. | - | M A F II TORUŃ | 2016-04-09 | 10:00 | Toruń, Ugory 105/109 | : |
10 | MKS. Włókniarz Toruń | - | D A P. I TORUŃ | 2016-04-09 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
11 | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | - | Pomorzanin Toruń. | 2016-04-10 | 15:00 | SNSSZ Ułani Grudziądz (Grudziądz, Janusza Korczaka 23) | : |
12 | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | LZS. Bobrowo | 2016-04-10 | 10:00 | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie (Jabłonowo Pomorskie, Słoneczna 1) | : |
Kolejka: 14 w dniach 2016-04-16/2016-04-17
13 | TKP Elana S.A Toruń | - | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 2016-04-16 | 10:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
14 | LZS. Bobrowo | - | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | 2016-04-16 | 13:00 | Stadion Gminny (Bobrowo 23) | : |
15 | Pomorzanin Toruń. | - | MKS. Włókniarz Toruń | 2016-04-16 | 13:30 | Toruń, Ugory 105/109 | : |
16 | D A P. I TORUŃ | - | Pomorzanin III Toruń. | 2016-04-16 | 10:00 | Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń (Toruń, Osikowa 11) | : |
17 | M A F II TORUŃ | - | JSS. III TORUŃ | 2016-04-17 | 11:15 | Młodzieżowa Akademia Footballu Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
18 | GWIAZDA II.TORUŃ | - | TKP Elana II SA.Toruń | 2016-04-16 | 11:00 | Lubicz Górny, Piaskowa 23 | : |
Kolejka: 15 w dniach 2016-04-23
19 | GWIAZDA II.TORUŃ | - | TKP Elana S.A Toruń | 2016-04-23 | 11:00 | Lubicz Górny, Piaskowa 23 | : |
20 | TKP Elana II SA.Toruń | - | M A F II TORUŃ | 2016-04-23 | 10:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
21 | JSS. III TORUŃ | - | D A P. I TORUŃ | 2016-04-23 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
22 | Pomorzanin III Toruń. | - | Pomorzanin Toruń. | 2016-04-23 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
23 | MKS. Włókniarz Toruń | - | LZS. Bobrowo | 2016-04-23 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
24 | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | - | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 2016-04-23 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
Kolejka: 16 w dniach 2016-05-04
25 | TKP Elana S.A Toruń | - | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | 2016-05-04 | 17:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
26 | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | MKS. Włókniarz Toruń | 2016-05-04 | 16:00 | Jabłonowo Pomorskie, Urzędowa 3 | : |
27 | LZS. Bobrowo | - | Pomorzanin III Toruń. | 2016-05-04 | 17:00 | Stadion Gminny (Bobrowo 23) | : |
28 | Pomorzanin Toruń. | - | JSS. III TORUŃ | 2016-05-04 | 18:30 | Toruń, Ugory 105/109 | : |
29 | D A P. I TORUŃ | - | TKP Elana II SA.Toruń | 2016-05-04 | 17:30 | Toruń, Ludwika Rydygiera | : |
30 | M A F II TORUŃ | - | GWIAZDA II.TORUŃ | 2016-05-04 | 19:00 | Młodzieżowa Akademia Footballu Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
Kolejka: 17 w dniach 2016-05-07
31 | M A F II TORUŃ | - | TKP Elana S.A Toruń | 2016-05-07 | 10:00 | Młodzieżowa Akademia Footballu Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
32 | GWIAZDA II.TORUŃ | - | D A P. I TORUŃ | 2016-05-07 | 11:00 | Lubicz Górny, Piaskowa 23 | : |
33 | TKP Elana II SA.Toruń | - | Pomorzanin Toruń. | 2016-05-07 | 12:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
34 | JSS. III TORUŃ | - | LZS. Bobrowo | 2016-05-07 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
35 | Pomorzanin III Toruń. | - | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 2016-05-07 | 10:00 | Toruń, Ugory 105/109 | : |
36 | MKS. Włókniarz Toruń | - | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | 2016-05-07 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
Kolejka: 18 w dniach 2016-05-14
37 | TKP Elana S.A Toruń | - | MKS. Włókniarz Toruń | 2016-05-14 | 10:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
38 | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | - | Pomorzanin III Toruń. | 2016-05-14 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
39 | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | JSS. III TORUŃ | 2016-05-14 | 12:15 | Jabłonowo Pomorskie, Urzędowa 3 | : |
40 | LZS. Bobrowo | - | TKP Elana II SA.Toruń | 2016-05-14 | 11:00 | Stadion Gminny (Bobrowo 23) | : |
41 | Pomorzanin Toruń. | - | GWIAZDA II.TORUŃ | 2016-05-14 | 10:00 | Toruń, Ugory 105/109 | : |
42 | D A P. I TORUŃ | - | M A F II TORUŃ | 2016-05-14 | 10:00 | Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń (Toruń, Osikowa 11) | : |
Kolejka: 19 w dniach 2016-05-21
43 | D A P. I TORUŃ | - | TKP Elana S.A Toruń | 2016-05-21 | 10:00 | Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń (Toruń, Osikowa 11) | : |
44 | M A F II TORUŃ | - | Pomorzanin Toruń. | 2016-05-21 | 10:00 | Młodzieżowa Akademia Footballu Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
45 | GWIAZDA II.TORUŃ | - | LZS. Bobrowo | 2016-05-21 | 11:00 | Lubicz Górny, Piaskowa 23 | : |
46 | TKP Elana II SA.Toruń | - | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 2016-05-21 | 12:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
47 | JSS. III TORUŃ | - | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | 2016-05-21 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
48 | Pomorzanin III Toruń. | - | MKS. Włókniarz Toruń | 2016-05-21 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
Kolejka: 20 w dniach 2016-05-25
49 | TKP Elana S.A Toruń | - | Pomorzanin III Toruń. | 2016-05-25 | 18:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
50 | MKS. Włókniarz Toruń | - | JSS. III TORUŃ | 2016-05-25 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
51 | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | - | TKP Elana II SA.Toruń | 2016-05-25 | 17:00 | SNSSZ Ułani Grudziądz (Grudziądz, Janusza Korczaka 23) | : |
52 | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | GWIAZDA II.TORUŃ | 2016-05-25 | 16:00 | Jabłonowo Pomorskie, Urzędowa 3 | : |
53 | LZS. Bobrowo | - | M A F II TORUŃ | 2016-05-25 | 17:00 | Stadion Gminny (Bobrowo 23) | : |
54 | Pomorzanin Toruń. | - | D A P. I TORUŃ | 2016-05-25 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
Kolejka: 21 w dniach 2016-05-28
55 | Pomorzanin Toruń. | - | TKP Elana S.A Toruń | 2016-05-28 | 10:00 | Toruń, Ugory 1`05/109 | : |
56 | D A P. I TORUŃ | - | LZS. Bobrowo | 2016-05-28 | 10:00 | Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń (Toruń, Osikowa 11) | : |
57 | M A F II TORUŃ | - | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 2016-05-28 | 12:00 | Młodzieżowa Akademia Footballu Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
58 | GWIAZDA II.TORUŃ | - | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | 2016-05-28 | 11:00 | Lubicz Górny, Piaskowa 23 | : |
59 | TKP Elana II SA.Toruń | - | MKS. Włókniarz Toruń | 2016-05-28 | 10:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
60 | JSS. III TORUŃ | - | Pomorzanin III Toruń. | 2016-05-28 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
Kolejka: 22 w dniach 2016-06-04
61 | TKP Elana S.A Toruń | - | JSS. III TORUŃ | 2016-06-04 | 10:00 | TKP Elana SA Toruń (Toruń, Armii Ludowej 47) | : |
62 | Pomorzanin III Toruń. | - | TKP Elana II SA.Toruń | 2016-06-04 | 10:00 | Toruń, Ugory 105/109 | : |
63 | MKS. Włókniarz Toruń | - | GWIAZDA II.TORUŃ | 2016-06-04 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
64 | SNSSNZ. UŁANI GRUDZIĄDZ | - | M A F II TORUŃ | 2016-06-04 | __:__ | Brak adresu o id:0 | : |
65 | LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | D A P. I TORUŃ | 2016-06-04 | 12:00 | Jabłonowo Pomorskie 3 | : |
66 | LZS. Bobrowo | - | Pomorzanin Toruń. | 2016-06-04 | 14:00 | Stadion Gminny (Bobrowo 23) | : |
|
|
dzisiaj: 38, wczoraj: 430
ogółem: 5 580 652
statystyki szczegółowe
Ludowy Zespół Sportowy Bobrowo
87- 327 Bobrowo
NIP: 874-15-03-187